Katarzyna Zioło – Small talk

Category
2023

09.06.2023  I Godz:19.00

Instytut im Jerzego Grotowskiego – Studio na Grobli, ul. Na Grobli 30

Koncepcja, choreografia, wykonanie: Katarzyna Zioło

Muzyka: „Bad kingdom” Moderat

Foto: Grzegorz  Krzysztofik

Small talk to inaczej umiejętność prowadzenia niezobowiązujących rozmów. Ich tematyka nie jest z góry określona. To rozmowa na dowolny temat, która ma na celu umilenie czasu. Small talk odbywają się na przykład na spotkaniach biznesowych, gdy czekamy na ich innych uczestników. Wanna have a talk

Katarzyna Zioło – Tancerka, performerka, pedagog. Doktorantka na Uniwersytecie Śląskim w Instytucie Nauk o Kulturze. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach, Studio Teatru Fizycznego w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu oraz Szkołę Musicalową w Teatrze Roma w Warszawie. Uczennica Państwowej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu. Od 2020 roku członkini zespołu artystycznego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu. Od 2022 roku pedagog na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Współzałożycielka i wiceprezes fundacji na rzecz kultury i sztuki „Fundacja Wielki Człowiek”. Performerka, producentka, pedagog, autorka opracowań naukowych oraz publikacji książkowych. W latach 2012-2015 kuratorka Galerii Negatyw w zakresie sztuk performatywnych.

Organizator wydarzenia: stowarzyszenie JEST CZŁOWIEK

Kuratorzy: Adam Kamiński, Maciej Sado

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”

Dofinansowano ze środków Gminy Wrocław | wroclaw.pl

Partnerzy: Instytut im Jerzego Grotowskiego

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Centrum na Przedmieściu

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny

Obowiązują zapisy na adres mailowy: atutysztuki@gmail.com